Zapraszamy wszystkich naszych klientów, posiadających konto na platformie społecznościowej Facebook, do wzięcia udziału w świątecznej zabawie internetowej.

Zwycięzca konkursu otrzyma stroik świąteczny.Aby wziąć udział w internetowej zabawie należy:

  1. Być naszym fanem na Facebook’ulub zostać nim klikając Lubię to w poniższym okienku.
  2. Odgadnąć liczbę wszystkich baniek znajdujących się w dwóch szklanych kolumnach na zdjęciu w dolnej części strony. W kolumnach znajdują się bańki o różnej średnicy i kształcie. Możemy podpowiedzieć że jest ich więcej niż 35 a mniej niż 535 🙂
  3. Wasz typ należy wpisać poniżej w komentarzu. Prosimy podać Imię i Nazwisko identyczne jak na koncie Facebook oraz wpisać prawidłowy adres email. Są to bezwzględne warunki aby uczestniczyć w konkursie.
  4. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, która poda prawidłową liczbę baniek. W przypadku gdy nikt nie odgadnie dokładnej liczby, zwycięzcą zostanie osoba, która podała najbliższą liczbę. Jeżeli prawidłową liczbę poda więcej niż jedna osoba, wygra osoba, która podała ją w komentarzu jako pierwsza.
  5. Zwycięzca konkursu zostanie poinformowany o tym drogą emailową, również na na naszym profilu FB oraz stronie www zostanie umieszczona informacja o wynikach konkursu. Uczestnicząc w konkursie wyrażasz zgodę na umieszczenie Twojego imienia i nazwiska w w/w mediach.
  6. Jedna osoba może oddać tylko jeden głos.
  7. Nagrodę może odebrać zwycięzca tylko osobiście w kwiaciarni na ul. Ogrodowej 19 w Gorlicach.
  8. Konkurs trwa do dnia 17.12.2012r. do godziny 21:00.

A oto i konkursowe zdjęcie (kliknij aby powiększyć):

 

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Dziękuję wszystkim za udział w świątecznej zabawie. Zdjęcie konkursowe było na tyle mało wyraźne, że nie było łatwo podać szacunkową liczbę baniek. I niestety nikomu nie udało się podać precyzyjnej ich liczby. W obu wazonach było ich dokładnie 174. Pani Agnieszka Barszcz była najbliżej oszacowania liczby banieczek, pomyliła się tylko o jedną sztukę! Pani Agnieszka zostaje zwycięzcą konkursu. Zapraszam do Kwiaciarni po odbiór stroika świątecznego o wartości 200zł.

Serdecznie gratuluję i już wkrótce zaproszę Państwa do kolejnej zabawy. Wesołych Świąt.